Ofertă acceptată Cumpărare directă

SECOND BIAS TRANSFER ROLLER 7830

Număr anunț
DA22446470
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BRAILA (CUI 9751516)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
833 RON
Valoare atribuită
833 RON
Data publicării
20.02.2019 12:53
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

833 RON

din 833 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.