Ofertă acceptată Cumpărare directă

Unitate Cilindru Drum Xerox Original OEM 101R00434 WC 5222 - 50000 pag

Număr anunț
DA22446411
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "EDMOND NICOLAU"BRAILA (CUI 4205777)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
559 RON
Valoare atribuită
559 RON
Data publicării
20.02.2019 12:51
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

559 RON

din 559 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.