Ofertă acceptată Cumpărare directă

CF287X (87X) CARTUS TONER BLACK (18000 PAG) ORIGINAL HP M506 MFP M527

Număr anunț
DA22438285
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Valcea (CUI 9685900)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.230,41 RON
Valoare atribuită
2.230,41 RON
Data publicării
19.02.2019 14:17
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 16:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.230,41 RON

din 2.230,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.