Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Samsung Galaxy Tab S4 Gray 4G/LTE/10.5''/OC/4GB/64GB/8MP/13MP/7300mAh + incarcator auto 2A
- Număr anunț
- DA22437182
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- MUNCONS SRL (CUI RO14581515)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.714 RON
- Valoare atribuită
- 2.714 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 13:21
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.714 RON
din 2.714 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro