Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PROFESIONALE DE CURATARE SI SPALARE A MOCHETEI

Număr anunț
DA22434845
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
AZIOX S.R.L. (CUI 38854108)
Cod CPV
98312000-3 · Servicii de curatare a materialelor textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
19.02.2019 11:22
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.