Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lame microtom A35 Feather

Număr anunț
DA22432432
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
42113172-0 · Lame (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data publicării
19.02.2019 09:32
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 10:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.