Ofertă acceptată Cumpărare directă

Digitus Docking station HDD 2.5/3.5, USB 3, Supports 2.5/3.5 SATA HDD's, SATA6G & SATA3G & SATA1.5G

Număr anunț
DA22447431
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449,06 RON
Valoare atribuită
449,06 RON
Data publicării
20.02.2019 13:41
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,06 RON

din 449,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.