Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Conrad Götz ZA C 363 E Cello Tailpiece, PIRASTRO CHROMCOR E VIOLIN 4/4 KGL, PIRASTRO CHROMCOR E VIO
- Număr anunț
- DA22433939
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
- Furnizor / câștigător
- FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
- Cod CPV
- 37321300-7 · Accesorii pentru instrumente cu coarde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.058 RON
- Valoare atribuită
- 1.058 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 10:40
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.058 RON
din 1.058 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro