Ofertă acceptată Cumpărare directă

GHIVECI DE LEGUME SI ZARZAVAT PT CIORBE

Număr anunț
DA22445042
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
15331130-7 · Fasole, mazare, ardei, tomate si alte legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.647,50 RON
Valoare atribuită
1.647,50 RON
Data publicării
20.02.2019 11:46
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.647,50 RON

din 1.647,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.