Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masca laringiana / laringeala / laringeana I-GEL supraglotica adult, marimi diferite

Număr anunț
DA22440660
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta al Judetului Timis (CUI 7446141)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
33171110-3 · Masca de anesteziere-reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.150 RON
Valoare atribuită
3.150 RON
Data publicării
20.02.2019 08:19
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.150 RON

din 3.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.