Ofertă acceptată Cumpărare directă

indicatori

Număr anunț
DA22442917
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.574,50 RON
Valoare atribuită
2.574,50 RON
Data publicării
20.02.2019 10:15
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.574,50 RON

din 2.574,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.