Ofertă acceptată Cumpărare directă

DECASEPT X 20 CP

Număr anunț
DA22442179
Autoritate contractantă
Comuna Gircina (CUI 2612910)
Furnizor / câștigător
FARCOM SRL (CUI RO3427309)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,88 RON
Valoare atribuită
6,88 RON
Data publicării
20.02.2019 09:45
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,88 RON

din 6,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.