Ofertă refuzată Cumpărare directă

Venofer 100mg fer/5ml sol.inj/ perf*5f*5ml (COMPLEX DE HIDROXID DE FER (III) SUCROZA)-184563487

Număr anunț
DA22428962
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
375,34 RON
Valoare finală
375,34 RON
Data publicării
18.02.2019 14:40
Data finalizării
20.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.