Ofertă acceptată Cumpărare directă

Publicare pachet anunt in Mon.Oficial+Ziar national+Posturi.Gov -text intre 2001- 3000 caractere

Număr anunț
DA22443753
Autoritate contractantă
COMUNA GHERGHESTI (PRIMARIA GHERGHESTI) (CUI 4975970)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
437,81 RON
Valoare atribuită
437,81 RON
Data publicării
20.02.2019 10:55
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

437,81 RON

din 437,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.