Ofertă acceptată Cumpărare directă

Corpuri evacuare iluminat

Număr anunț
DA22442957
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34992000-7 · Panouri de semnalizare si panouri de semnalizare luminoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410,42 RON
Valoare atribuită
410,42 RON
Data publicării
20.02.2019 10:17
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410,42 RON

din 410,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.