Ofertă acceptată Cumpărare directă

RULMENT 6310 SKF

Număr anunț
DA22437673
Autoritate contractantă
INCDA FUNDULEA (CUI RO20302550)
Furnizor / câștigător
GEO AUTO AGRO SRL (CUI RO26697077)
Cod CPV
34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
446,52 RON
Valoare atribuită
446,52 RON
Data publicării
19.02.2019 13:45
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

446,52 RON

din 446,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.