Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou informativ pentru Proiectul "Modernizare strazi Oras Tautii Magheraus, Lot 1"

Număr anunț
DA22437348
Autoritate contractantă
ORASUL TAUTII-MAGHERAUS (CUI 3627170)
Furnizor / câștigător
ULICI MARIUS-DANUT INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 26535067)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.960 RON
Valoare atribuită
3.960 RON
Data publicării
19.02.2019 13:27
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 07:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.960 RON

din 3.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.