Ofertă acceptată Cumpărare directă

MINGI TENIS DUNLOP FORT ALL COURT 4 MINGI/CUTIE , MINGI TENIS DUNLOP STAGE I 3 MINGI/CUTIE

Număr anunț
DA22442132
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL ORADEA (CUI 15569544)
Furnizor / câștigător
RENAMED FARMA SRL (CUI RO6488777)
Cod CPV
37452710-1 · Mingi de tenis (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.161,85 RON
Valoare atribuită
3.161,85 RON
Data publicării
20.02.2019 09:43
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.161,85 RON

din 3.161,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.