Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pipeta monocanal autoclavabila cu volum variabil 100-1000 uL
- Număr anunț
- DA22441973
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII (CUI 4288268)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
- Cod CPV
- 38437100-8 · Pipete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220 RON
- Valoare atribuită
- 220 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 09:36
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
220 RON
din 220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro