Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse igiena A 3.5

Număr anunț
DA22440209
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNZIALA AL I CUZA VASLUI (CUI 28376936)
Furnizor / câștigător
KATIMA FARM S.R.L. (CUI 33052260)
Cod CPV
33742100-4 · Clesti pentru unghii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.593,40 RON
Valoare atribuită
6.593,40 RON
Data publicării
19.02.2019 19:18
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 21:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.593,40 RON

din 6.593,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.