Ofertă acceptată Cumpărare directă

mobilier divers

Număr anunț
DA22446310
Autoritate contractantă
Centrul Clinic de Boli Reumatismale Dr.Ion Stoia (CUI 4265990)
Furnizor / câștigător
ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI RO27929000)
Cod CPV
39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.454 RON
Valoare atribuită
3.454 RON
Data publicării
20.02.2019 12:45
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.454 RON

din 3.454 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.