Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Espressor automat Krups Essential EA81P070, 1450 W, Sistem Thermoblock, 16 bari, Ecran LCD, 3 funct
- Număr anunț
- DA22443934
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 02213 (CUI 4331236)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.008,39 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 11:02
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 11:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.008,39 RON
din 1.008,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro