Ofertă refuzată Cumpărare directă

SARE DE DEDURIZARE 20KG PASTILE

Număr anunț
DA22443167
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
39137000-1 · Agenti de dedurizare a apei (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
492 RON
Valoare finală
492 RON
Data publicării
20.02.2019 10:26
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.