Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAVETE MICROFIBRA galben,verde albastru,rosu 30x40

Număr anunț
DA22440522
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
39525800-6 · Carpe pentru curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
676,50 RON
Valoare atribuită
676,50 RON
Data publicării
20.02.2019 08:07
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

676,50 RON

din 676,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.