Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE DE INTRETINERE
- Număr anunț
- DA22444114
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA PUIESTI (CUI 29066518)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI RO5638078)
- Cod CPV
- 44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.332,98 RON
- Valoare atribuită
- 1.332,98 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 11:10
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.332,98 RON
din 1.332,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro