Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIMENT 40 KG; SURUB AUTOFORANT CAP PLAT SI SAIBA 4.2X32 ZINCAT ALB

Număr anunț
DA22439025
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 4697653)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI RO5638078)
Cod CPV
44111200-3 · Ciment (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
110,38 RON
Valoare atribuită
110,38 RON
Data publicării
19.02.2019 14:54
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110,38 RON

din 110,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.