Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,4% sub estimat
36G EUGENIA BISC ORIX
- Număr anunț
- DA22446149
- Autoritate contractantă
- Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 291,84 RON
- Valoare atribuită
- 264,48 RON 9,4% sub estimat
- Data publicării
- 20.02.2019 12:37
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
264,48 RON
din 291,84 RON estimat
9,4%
Adjudecat la 90,6% din estimat · economie 27,36 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.