Ofertă refuzată Cumpărare directă

Membrane inseriate

Număr anunț
DA22434513
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA TELEORMAN (CUI 4567980)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
42955000-5 · Piese pentru utilaje de filtrare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
542,50 RON
Valoare finală
542,50 RON
Data publicării
19.02.2019 11:07
Data finalizării
20.02.2019 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.