Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei motor15w40

Număr anunț
DA22441579
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
824,12 RON
Valoare atribuită
824,12 RON
Data publicării
20.02.2019 09:17
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

824,12 RON

din 824,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.