Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SEGMENTI PERIE 168.SP.200
- Număr anunț
- DA22437689
- Autoritate contractantă
- SC SOCIETATEA DE SERVICII PUBLICE MUNICIPALE BACAU SA (CUI 36886430)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
- Cod CPV
- 43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.814,65 RON
- Valoare atribuită
- 3.814,65 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 13:46
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 14:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.814,65 RON
din 3.814,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro