Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie Ford Transit

Număr anunț
DA22432897
Autoritate contractantă
Institutul National de Expertiza Medicala si Recuperare a Capacitatii de Munca (CUI 4340579)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN SUD INVEST SRL (CUI RO22724373)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.534,19 RON
Valoare atribuită
2.534,19 RON
Data publicării
19.02.2019 09:53
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.534,19 RON

din 2.534,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.