Ofertă acceptată Cumpărare directă

AT02195 Reparatie terminal

Număr anunț
DA22443869
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Piatra Craiului R.A. (CUI RO19113639)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI RO8971726)
Cod CPV
72267000-4 · Servicii de intretinere si reparatii de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.219,87 RON
Valoare atribuită
2.219,87 RON
Data publicării
20.02.2019 11:00
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.219,87 RON

din 2.219,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.