Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de editare materiale informative relevante pentru cetatenii S4

Număr anunț
DA22373189
Autoritate contractantă
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA SHIK & STEFAN SRL (CUI RO14821570)
Cod CPV
79970000-4 · Servicii de editare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.000 RON
Valoare finală
134.000 RON
Data publicării
08.02.2019 14:45
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.