Ofertă acceptată Cumpărare directă

Extindere retea voce-date Spitalul Judetean de Urgenta Tg-Jiu - Primiri bolnavi

Număr anunț
DA22436648
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
Furnizor / câștigător
INTERCOMPUTER SRL (CUI RO5971934)
Cod CPV
72710000-0 · Servicii de retele locale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
103,32 RON
Valoare atribuită
103,32 RON
Data publicării
19.02.2019 12:55
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,32 RON

din 103,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.