Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta si suport modul CO, SAL, IT, RA web APLXPERT, BACKUP
- Număr anunț
- DA22440918
- Autoritate contractantă
- Comuna Pui (CUI 4374059)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
- Cod CPV
- 72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.800 RON
- Valoare atribuită
- 16.800 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 08:38
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.800 RON
din 16.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro