Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTOFI ALBI 10KG BUC

Număr anunț
DA22452966
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "GEORGE BIBESCU" Craiova (CUI 4711642)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
173,32 RON
Valoare atribuită
173,32 RON
Data publicării
21.02.2019 10:38
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

173,32 RON

din 173,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.