Ofertă acceptată Cumpărare directă

Orez Deroni Camolino

Număr anunț
DA22448758
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,STEFAN CEL MARE"ZEMES (CUI 29110761)
Furnizor / câștigător
KARINCOM SRL (CUI RO5444225)
Cod CPV
03211300-6 · Orez (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25,68 RON
Valoare atribuită
25,68 RON
Data publicării
20.02.2019 14:52
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25,68 RON

din 25,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.