Ofertă acceptată Cumpărare directă

„INTRETINERE, SERVICE, RECONFIGURARE, REINSTALARE SI INTERFATARI DE ECHIPAMENTE“

Număr anunț
DA22438794
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
Furnizor / câștigător
RADIOCOM SRL (CUI RO6737169)
Cod CPV
50333000-8 · Servicii de intretinere a echipamentului de radiocomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
19.02.2019 14:42
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.