Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carnet bonuri valorice carburanti auto 50 lei/fila

Număr anunț
DA22443820
Autoritate contractantă
ELECTROCENTRALE GALATI S.A. (CUI RO16044852)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100,84 RON
Valoare atribuită
2.100,84 RON
Data publicării
20.02.2019 10:58
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 07:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100,84 RON

din 2.100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.