Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare combustibil prin card

Număr anunț
DA22442609
Autoritate contractantă
R 1767070 Statiunea de Cercetare-Dezvoltare pentru Viticultura si Vinificatie Blaj
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.823,53 RON
Valoare atribuită
58.823,53 RON
Data publicării
20.02.2019 10:02
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.823,53 RON

din 58.823,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.