Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract achizitie carburant auto pe baza de card

Număr anunț
DA22442522
Autoritate contractantă
Comuna Samsud (Consiliul Local Samsud) (CUI 4291999)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.815,13 RON
Valoare atribuită
37.815,13 RON
Data publicării
20.02.2019 09:58
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.815,13 RON

din 37.815,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.