- Număr anunț
- DA22434955
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Tribunalul Valcea (CUI 2541185)
- Furnizor / câștigător
- BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI RO8297854)
- Cod CPV
- 09122110-4 · Propan lichefiat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.200 RON
- Valoare finală
- 8.200 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 11:28
- Data finalizării
- 21.02.2019 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.