- Număr anunț
- DA22454151
- Autoritate contractantă
- SC CENTRALA ELECTRICA DE TERMOFICARE HIDROCARBURI SA (CUI RO26176052)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT SECURITY DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO31953821)
- Cod CPV
- 42131144-7 · Vane de control (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.941,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.941,10 RON
- Data publicării
- 21.02.2019 11:32
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.941,10 RON
din 1.941,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro