Ofertă acceptată Cumpărare directă

Traductor de presiune 0-10 bar

Număr anunț
DA22453218
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN SALVAMONT-SALVASPEO DAMBOVITA (CUI 27147241)
Furnizor / câștigător
ELECTROMATIC-SYSTEMS SRL (CUI RO11808681)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
333,40 RON
Valoare atribuită
333,40 RON
Data publicării
21.02.2019 10:50
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

333,40 RON

din 333,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.