Ofertă acceptată Cumpărare directă

NORMIX 200mg *36 COMPR. FILM. / RIFAXIMINUM

Număr anunț
DA22447724
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33614000-7 · Antidiareice, antiinflamatoare si antiinfectioase intestinale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.425,60 RON
Valoare atribuită
1.425,60 RON
Data publicării
20.02.2019 13:55
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 07:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.425,60 RON

din 1.425,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.