Ofertă acceptată Cumpărare directă

10 Seturi chirurgie conform anunt MC1004499

Număr anunț
DA22452747
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.291,90 RON
Valoare atribuită
1.291,90 RON
Data publicării
21.02.2019 10:28
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.291,90 RON

din 1.291,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.