Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit montaj plafoniera led

Număr anunț
DA22447196
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC MIHAI EMINESCU (CUI 4323233)
Furnizor / câștigător
WORLD CENTER SRL (CUI RO18247837)
Cod CPV
51620000-4 · Servicii de instalare de echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42 RON
Valoare atribuită
42 RON
Data publicării
20.02.2019 13:29
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42 RON

din 42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.