Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica, modificare CIV si poansonare serie

Număr anunț
DA22445592
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
224,54 RON
Valoare atribuită
224,54 RON
Data publicării
20.02.2019 12:09
Termen limită
26.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

224,54 RON

din 224,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.