Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEMOTAL 1G/5ML 5FI X 5ML ZENTIVA (PIRACETAMUM)
- Număr anunț
- DA22441188
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 337,50 RON
- Valoare atribuită
- 337,50 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 08:55
- Termen limită
- 26.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.02.2019 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
337,50 RON
din 337,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro