Ofertă acceptată Cumpărare directă

I.T.P. Revenire

Număr anunț
DA22440030
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
LA CODREANU SERVICII PUBLICE SRL (CUI 1103799)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.302,97 RON
Valoare atribuită
2.302,97 RON
Data publicării
19.02.2019 16:41
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
21.02.2019 07:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.302,97 RON

din 2.302,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.